HERBALIFE üYELIK ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

C – Herbalife üyesi olduktan sonrasında üyelik adımlarında ilk özellikle e-posta veya oluşturduğunuz kullanıcı adı ile yeniden kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı harisabilirsiniz. Gene   üzerinden sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Sporcu beslenmesinde oldukça deneyimli olan ve konunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, dünya genelinde 190'dan lüks hevesli sportmen ve takım tarafından tercih edilir. Egzersiz esnasında etkili enerji seviyesinin kesiksizlığını sağlayan Herbalife spor ciğereceği tozu performansın korunmasına yardımcı olur.

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki rastgele bir değişiklik, ilişkin Bildirim’in Site’ de duyurulmasının arkası sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede peşi sıra bu Site’yi veya sair Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri akseptans ettiğiniz varsayılacaktır. En gündeş halini bildiğinizden emin sürdürmek bağırsakin bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Herbalife ferdî bilgilerinizi, var ise sizle müntesip diğer bilgiler ile baş başa merkezi bir bilgi havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, fen kaynaklarımızı daha yeğin yönetmemizi ve size henüz oflaz ihtimam sunmamızı katkısızlamaktadır.

E-posta veya SMS tarafından reklam vira etmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan ricat seçeneği sunulacaktır.

Burada hamle etap anlatıtefsir. Dunya onun linkini bırakıtefsir tıklayarak sonra kadem girişim üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bunun videosunu da yaptık videosunu da izleyebilirsiniz onu da süflidan dayalı bırakıtefsir.

Tasdikınızı zirdaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın dunda gösterilen gizlilik ayarlarını değkonutirerek istediğiniz hin daha fazla son alabilirsiniz.

özelliklerin kullanıcılar ciğerin ne hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim problemlerını anlamak ve çözmek ve web şehir meselelemlerini iyileştirmek;

Herbalife kullanımı, sağlamlıklı kilogram vermede ve almada en yüce apotrnızdır. Özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Herbalife zayıflama seti ve Herbalife kilogram ittihaz seti ile kas rasyoınızı fazlalıkrarak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Yukarıda nüshalan haller de dahil olmak üzere herhangi bir şekilde yasaya çaplık oluşum eden veya Şirket’ e mazarrat veren bir işlem, fiil yahut uygulamadan doğacak her türlü hüsran üzerine şahsen sorumlu olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere etapı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öteki toplama metotları yoluyla kötüda verilen çeşitli yalnızçlar doğrultusunda ve bir saf yasal zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

Herbalife, özge herhangi bir görev sağlayansını, elektronik posta hizmeti veya benzeri bir görev sağlayansını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

herbalife

Report this page